Öztürk Ayakkabı, Çanta, İnşaat ve e ticaret ünvanı ile 2009 yılın da Manisa ili içerisinde ticaret hayatına başlamış Firma olarak kendimizi yenileyerek değişen dünya koşullarına ayak uydurarak yeni fizyonla e ticarettin hayattımızda önemli yerini anlamakla bereaber eksikliği borç hissederek faliyet gereği bulunduk. Moda,Tasarım, yenilik alanlarda faaliyet göstererek, bu alanda tecrübesi ve bilgi birikimi ile gerek kendi alanlarında gerekse bu sektörün en önemli üretici,firmalarıyla  partner olarak çalışmaktadır. Bu alandaki en önemli açık olan %100 milli kaynaklar ile yerli üretim en doğru en güvenilir yeni tarz moda geliştirmek için çalışmalara başlayan Hepsitarzim.com gerekli olan tüm fizibilite çalışmalarını yaparak  yeni nesil  ticaret modeli ile ürünülerini gerek yurtiçi web gerekse yurtdışında pazar yerlerinde faaliyetlerine başlamıştır.

Misyonumuz:

Türkiye standartlarında saygın markalarla gerçekleştirdiğimiz iş birlikleriyle, Türkiye için yüksek katma değere önem vererek kalkınmaya katkıda bulunmak için üretimeye destek vermek, profesyonel takım çalışanlarıyla birlikte ihtiyaçlara yönelik yeni projeler geliştirmek.Türkiye standartlarında saygın markalarla gerçekleştirdiğimiz iş birlikleriyle, Türkiye için yüksek katma değere önem vererek kalkınmaya katkıda bulunmak için üretmeye devam etmek, profesyonel takım çalışanlarıyla birlikte ihtiyaçlara yönelik yeni projeler geliştirmek.

Vizyonumuz:

Türkiye’ de ve dünyada pazar yerlerinde  birlikte dünya markaları arasında önemli bir yer edinmek, proje ve yatırımlarımızla birlikte ülke ekonomisine katkıda bulunmak

canlı tv